بلاگ / اخبار سینمایی

استارت ابراهیم حاتمی کیا برای یک پروژه تازه

نویسنده گپ فیلم

23 ماه پیش

ابراهیم حاتمی‌کیا بعد از فیلم «چ» به شکل مرتب یک‌سال در میان فیلم ساخته تا این شیوه تبدیل به سنتی جدید در کارنامه فیلمسازی‌اش شود. او دو سال بعد از «چ»، «بادیگارد» را ساخت و دو سال بعدتر هم «به وقت شام» را جلوی دوربین برد. فیلم‌هایی که همگی اکران نوروز گرفتند و به فروش خوبی هم دست پیدا کردند. کارگردان جنجالی جشنواره سی‌وششم که سال قبل با نطق آتشینش در مراسم اختتامیه، حاشیه‌های زیادی را رقم زد، حالا مدتی است که درگیر پیش‌تولید فیلم جدیدش شده است.

او به سنت همه این سال‌ها پروژه جدیدش را در سکوت کامل خبری استارت زده است. هنوز هیچ اطلاعاتی از فیلم به بیرون درز نکرده و کسی نمی‌داند پروژه جدید حاتمی‌کیا چیست و توسط چه نهادی تولید می‌شود. البته با توجه به همکاری‌های اخیر حاتمی‌کیا با سازمان اوج و رضایت تمام و کمال این کارگردان از این سازمان، بعید است که او فیلم جدیدش را خارج از «اوج» کلید بزند.

آن طوری که شنیده می‌شود، فیلم جدید حاتمی‌کیا مانند سه کار اخیرش یک پروژه بزرگ و استراتژیک است. او دقیقا دو سال قبل در همین ایام پیش تولید فیلم «به وقت شام» را در سکوت کامل خبری شروع کرده بود. حاتمی‌کیا در جشنواره امسال از مخاطبان ثابت فیلم‌ها در پردیس باغ کتاب بود. او البته به دلیل جلسات پیش‌تولید فیلم جدیدش یکی دو فیلم مهم جشنواره را از دست داد و نتوانست به تماشای آن‌ها بنشیند.

منبع : سینما تیکت

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.