بلاگ / اخبار سینمایی

بلیت فروشی فیلم فجر در شهرستان‌ها چگونه خواهد بود؟

نویسنده گپ فیلم

2 سال پیش

علیزاده معاون اجرایی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر درباره بلیت فروشی جشنواره فجر ویژه شهرستان ها توضیحاتی را ارائه داد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران، عزت الله علیزاده معاون اجرایی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر درباره فروش بلیت جشنواره فیلم فجر ویژه شهرستان‌ها گفت:همانطور که جدول فیلم‌های حاضر در جشنواره فجر برای تهران در سه گروه دسته بندی شده است، مشابه این جدول ها نیز باید برای هر استان به صورت جداگانه تهیه شود.

وی بیان کرد: نمایش فیلم‌ها در شهرستان‌ها ۲ روز دیرتر از تهران یعنی از ۱۲ بهمن آغاز می‌شود. به محض آنکه بتوانیم جدول نمایش هر شهرستان را تهیه کنیم اطلاع رسانی خواهیم کرد تا علاقه‌مندان بتوانند در هر استان از طریق نحوه خریدی که از سوی استان اعلام می شود، بلیت را تهیه کنند.

علیزاده با بیان اینکه سینما‌های مجهز به سیستم فروش مکانیزه می‌توانند امکان راحتی برای خرید را فراهم کنند، گفت: برخی از سینما‌های شهرستان‌ها مجهز به فروش مکانیزه، به صورت الکترونیکی این کار را انجام خواهند داد و در سینما‌های دیگر به صورت دستی انجام خواهد شد.

گفتنی است سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از تاریخ ۱۰ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی و سالگرد چهل سالگی انقلاب برگزار خواهد شد.

 

 

منبع: مووی مگ

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.