بلاگ / اخبار سینمایی

پایان تولید ۱۲۰ قسمت انیمیشن «بودبودوکا وودوودوکا»

نویسنده گپ فیلم

2 سال پیش

پایان تولید ۱۲۰ قسمت انیمیشن «بودبودوکا وودوودوکا» که این اثر دو نیم بعدی کامپیوتری در قسمت های سه دقیقه ای به صورت مجموعه تهیه و تولید شده است.
هدف این اثر انتقال دانش و آموزش برخی رفتارهای صحیح به بچه های پیش دبستانی در گستره مخاطب جهانی است. «بودبودوکا وودوودوکا» می خواهد از طریق تعامل و تقابل ۲ شخصیت اصلی، یک موضوع ساده را طرح کند و به نتایج مناسب برساند تا کودک بتواند در هر قسمت در جریان یکی از رویکردهای روانشناختی در مورد یک رفتار قرار بگیرد، انتخاب درست را مشاهده کند و عوارض انتخاب غلط را با بیانی بسیار ساده ببیند.
روانشناسان معتقدند که نوزادان خیلی زودتر از آنکه ما تصور می کنیم به موسیقی و تصویر توجه کرده و از آن لذت می برند. نوزادان در همه دنیا از هر نژاد و هر ملیتی با ویژگی های مشابهی به دنیا آمده و رشد می کنند و تفاوت های بین آنها از ۲ سالگی به بعد به مرور شکل می گیرد بنابراین آثار موفق انیمیشن برای سنین ۲ تا ۶ سال (پیش دبستانی) مخاطب جهانی دارد مشروط بر این که علاوه بر مفاهیم مناسب از فرم و تکنیک استانداردی برای این سنین برخوردار باشند.

عوامل این انیمیشن عبارتند از:نویسنده و استوری بورد: ایمان قائم مقامی، طراح شخصیت و فضا: ایمان قائم مقامی، سرپرست تولید: حسین یاراحمدی، سرپرست گرافیک های تصویری: نازنین قربان شمیرانی، انیماتورها: ایمان قائم مقامی، حسین یاراحمدی، سیدکوروش قائم مقامی،جلوه های ویژه: اقدس پیرپناه، تدوین: علیرضا یاراحمدی، کامپوزیت و چیدمان و اصلاح رنگ: ایمان قائم مقامی،طراحی و میکس صدا: فرشید جلیلی، صداگذاری: زهرا نصیری مقدم، گوینده: حمید سربندی،کارگردان: ایمان قائم مقامی،دستیار کارگردان: فرزانه شوندی، تهیه کننده: امیرمسعود علمداری.

 

 

منبع: بانی فیلم

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.