بلاگ / اخبار سینمایی

پایان تولید ۱۲۰ قسمت انیمیشن «بودبودوکا وودوودوکا»

نویسنده گپ فیلم

21 ماه پیش

پایان تولید ۱۲۰ قسمت انیمیشن «بودبودوکا وودوودوکا» که این اثر دو نیم بعدی کامپیوتری در قسمت های سه دقیقه ای به صورت مجموعه تهیه و تولید شده است.
هدف این اثر انتقال دانش و آموزش برخی رفتارهای صحیح به بچه های پیش دبستانی در گستره مخاطب جهانی است. «بودبودوکا وودوودوکا» می خواهد از طریق تعامل و تقابل ۲ شخصیت اصلی، یک موضوع ساده را طرح کند و به نتایج مناسب برساند تا کودک بتواند در هر قسمت در جریان یکی از رویکردهای روانشناختی در مورد یک رفتار قرار بگیرد، انتخاب درست را مشاهده کند و عوارض انتخاب غلط را با بیانی بسیار ساده ببیند.
روانشناسان معتقدند که نوزادان خیلی زودتر از آنکه ما تصور می کنیم به موسیقی و تصویر توجه کرده و از آن لذت می برند. نوزادان در همه دنیا از هر نژاد و هر ملیتی با ویژگی های مشابهی به دنیا آمده و رشد می کنند و تفاوت های بین آنها از ۲ سالگی به بعد به مرور شکل می گیرد بنابراین آثار موفق انیمیشن برای سنین ۲ تا ۶ سال (پیش دبستانی) مخاطب جهانی دارد مشروط بر این که علاوه بر مفاهیم مناسب از فرم و تکنیک استانداردی برای این سنین برخوردار باشند.

عوامل این انیمیشن عبارتند از:نویسنده و استوری بورد: ایمان قائم مقامی، طراح شخصیت و فضا: ایمان قائم مقامی، سرپرست تولید: حسین یاراحمدی، سرپرست گرافیک های تصویری: نازنین قربان شمیرانی، انیماتورها: ایمان قائم مقامی، حسین یاراحمدی، سیدکوروش قائم مقامی،جلوه های ویژه: اقدس پیرپناه، تدوین: علیرضا یاراحمدی، کامپوزیت و چیدمان و اصلاح رنگ: ایمان قائم مقامی،طراحی و میکس صدا: فرشید جلیلی، صداگذاری: زهرا نصیری مقدم، گوینده: حمید سربندی،کارگردان: ایمان قائم مقامی،دستیار کارگردان: فرزانه شوندی، تهیه کننده: امیرمسعود علمداری.

 

 

منبع: بانی فیلم

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.