بلاگ / اخبار سینمایی

جشنواره فیلم فجر، هووی دوباره فیلم های روی پرده

نویسنده گپ فیلم

2 سال پیش

در فاصله ۳۲ روز مانده تا آغاز سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، اغلب فیلمهایی که روی پرده هستند و یا بزودی اکران خواهند شد، نگران این هستند که با شروع این رویداد، فیلمشان گیشه سردی را تجربه کند. البته تاثیر آغاز جشنواره فجر دامن فیلمهایی که زمان طلایی اکران خودرا سپری کرده اند، کمتر خواهد گرفت و عمده خطر آن متوجه فیلمهایی است که این هفته یا دو-سه هفته آینده به اکران درخواهند آمد. صاحبان این دست فیلمها، خصوصا اگر نوبت اکرانشان نرسیده باشد و شورای صنفی نمایش هم خبری قطعی از اکران آنها نداده باشد، با توسل به اقداماتی همچون تعیین روزشمار و حاشیه سازی، تلاش می کنند تا در فرصت باقیمانده به جشنواره، فیلمشان را روانه پرده کنند.
یکی از فیلمهایی که احتمالا بشدت از ناحیه آغاز فجر ضربه خواهد خورد، «قانون مورفی» رامبد جوان است که تنها یک ماه مهلت دارد تا تماشاگران را به سوی خود جلب کند، چرا که در غیر این صورت با آغاز فجر، عمده حواس سینماروها و اهالی سینما و رسانه به سمت این رویداد متوجه خواهد شد و گیشه اغلب فیلمها طراوت خود را از دست می دهند. اتفاقی که هر سال در آستانه برگزاری جشنواره گریبان فیلمها را می گیرد و حتی به دلیل اشباع سینماروها از تماشای فیلم در طول برگزاری جشنواره، تا چند هفته بعد از این رویداد هم ادامه خواهد داشت.

 

 

منبع: بانی فیلم

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.