بلاگ / اخبار سینمایی

ده نمکی از دلایل غیبت «زندانی ها» در جشنواره فجر۳۷ نوشت

نویسنده گپ فیلم

2 سال پیش

مسعود ده نمکی با انتشار تصویری از جدیدترین ساخته اش با عنوان «زندانی ها» در اینستاگرام خود، از دلایل غیبت این فیلم در جشنواره فجر۳۷ نوشت.

در این یادداشت آمده: بعضی کارها و فیلم ها از جنس رقابت نیستند و در فضای رقابتی حرف اصلی آنها گم می شود. حرف از معنویت و مفاهیم اخلاقی و عرفانی و فیلم هایی از جنس رسوایی ۱ و۲ و حالا هم زندانی ها از این گونه اند.

وقتی فیلمی جلوتر زمان خودش باشد، در چنین فضاهای رقابتی دیده نمی شوند حتی اگر قابلیت های منحصر به فردی داشته باشند. مثل سکانس های زلزله «رسوایی۲» که حالا تیم سازنده این تروکاژها برای شرکت های معتبر خارجی کار می کنند و در جشنواره خودمان تعمدا دیده نمی شوند.

جنس حرفهای فیلم زندانی ها علی رغم تکرار تروکاژهای منحصر به فرد و بازی های خوب همکارانم از آن جنس حرف هایی است که مخاطب عام بدون پیشداوری باید ببیند و تلاش ما بر این است که در اولین فرصت فیلم راهی اکران شود و در غیاب زندانی ها جوانتر های سینما فرصت حضور در بخش رقابتی جشنواره فجر را داشته باشند.

این غیبت به معنی گلگی از کسی نیست فقط یک گام عملی است برای اکران فیلم برای عموم مردم.

 

 

منبع: بانی فیلم

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.