بلاگ / اخبار سینمایی

توضیحات بازیگر « لاتاری » درباره پایان بندی این فیلم / قرار بود انتقام به شکل اجتماعی باشد!

نویسنده گپ فیلم

2 سال پیش

 

نادر سلیمانی بازیگر سینما و تلویزیون روز گذشته با حضور در برنامه تلویزیونی «من و شما» درباره فیلم «لاتاری» گفت که قرار بود پایان این فیلم به گونه ای دیگر رقم بخورد اما به دلیل برخی حواشی، مهدویان مجبور شد که پایان بندی فیلم اش را تغییر دهد.

در نشست خبری فیلم «لاتاری» در سی و ششمین جشنواره فجر، محمد حسین مهدویان در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران گفت که در ابتدا قرار بود پایان بندی فیلم سینمایی اش کمی فاشیستی تر باشد اما پس چندبار بازنویسی، پایان داستان با تغییراتی روبرو شد.

اما روز گذشته نادر سلیمانی مهمان برنامه «من و شما» بود. این بازیگر در ابتدا با اشاره به حضورش در فیلم «نهنگ عنبر» با حالتی کنایه آمیز گفت: «گویا تدوینگر و کارگردان به این نتیجه رسیدند که حذف کنند و من هم دلیلش را نمی‌دانم. مثل همان اتفاقی که برای «لاتاری» افتاد و برخی از سکانس‌های من حذف شد.».

اما شاید بخش اصلی صحبت های سلیمانی به بازی اش در فیلم «لاتاری» محمد حسین مهدویان بازگردد. او درباره این فیلم و داستان اولیه آن گفت: « از ابتدا در فیلمنامه قرار نبود که انتقام شخصی گرفته شود و انتقام به شکل اجتماعی بود. علت این اتفاق هم حرف‌هایی بود که برای فیلم به وجود آمد و حاشیه سازی هایی که صورت گرفت.»

او  درباره پایان بندی اولیه داستان «لاتاری» گفت: «در فیلمنامه قرار بود من و هادی حجازی فر به آن مراسم برویم و هر دو نفر هم شهید می‌شدیم. اما در زمان فیلمبرداری به خاطر این اتفاقات مهدویان تصمیم گرفت که پایان را به این شکل تغییر بدهد.»

 

 

 

منبع: مووی مگ

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.