بلاگ / اخبار سینمایی

وضعیت نامعلوم درآمد میلیاردی پخش مسابقات جام جهانی در سینماها

نویسنده گپ فیلم

2 سال پیش

در حالی که چندی پیش سید ضیاء هاشمی دبیر کمیته انضباطی کارگروه اکران سینمای از پرداخت درآمد بازی‌های جام جهانی به حساب خانه سینما خبر داده بود، مرتضی رزاق کریمی نایب رئیس هیات مدیره خانه سینما امروز در مصاحبه‌ای اعلام کرد که سینما داران هنوز درآمد پخش مسابقات جام جهانی در سینماها را به حساب خانه سینما واریز نکرده‌اند.

مرتضی رزاق کریمی نائب رئیس هیأت مدیره خانه سینما در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره آخرین درآمد حاصل از فروش بلیت فوتبال در سینماها که نزدیک به دو میلیارد تومان اعلام شده است، گفت: این مبلغ از سوی سینماداران هنوز به حساب خانه سینما واریز نشده است و ما منتظر هستیم تا این پول در اختیار ما قرار بگیرد و سپس تکلیف آن را مشخص کنیم.

 او بیان کرد: در آخرین پیگیری که انجام دادیم هنوز سینماداران که مبلغ فیلم ها را دریافت کردند، پول در حساب آنهاست و چیزی را به ما نداده اند که ما طبق اولویت میان صاحبان آثاری که فیلم هایشان همزمان با نمایش این مسابقات بوده است، قرار دهیم.

 عضو هیات مدیره خانه سینما تصریح کرد: به محض آنکه این پول به حساب خانه سینما واریز شود، ما با هماهنگی با شورای صنفی اکران و نظر کارشناسی آنها فیلم ها را تفکیک و پول را میان آنها تقسیم خواهیم کرد.

ممکن است این سوال به وجود آید که اگر در ادامه این پول به حساب خانه سینما هم واریز شود، تکلیف سود ناشی از ماندن این مبالغ در حساب سینماها چه خواهد شد؟

 

 

منبع: آی سینما

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.