بلاگ / اخبار سینمایی

نامزدهای گلدن گلوب 2020 ( Golden Globes 2020 ) اعلام شدند

نویسنده گپ فیلم

5 ماه پیش

سرانجام نامزدهای گلدن گلوب 2020 (Golden Globes 2020) مشخص شدند. فهرست کامل نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2020 در دو شاخه سینما و تلویزیون را در ادامه مطالعه کنید.

فیلم داستان ازدواج به کارگردانی نوآ بامباک (Noah Baumbauch) توانست 6 نامزدی بدست بیاورد و فیلم‌های مرد ایرلندی به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و روزی روزگاری در هالیوود به کارگردانی کوئنتین تارنتینو با 5 نامزدی آن را تعقیب می‌کنند.

نامزدهای امسال توسط تیم آلن و داکوتا فنینگ اعلام شدند و در ادامه می‌توانید فهرست کامل نامزدهای گلدن گلوب 2020 را مشاهده کنید.

نامزدهای بهترین فیلم درام:

– مرد ایرلندی
– داستان ازدواج
– 1917
– جوکر (Joker)
– دو پاپ (The Two Popes)

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن درام

– سینتیا ارویو (Cynthia Erivo) برای فیلم هریت (Harriet)
– اسکارلت جوهانسون برای فیلم داستان ازدواج
– سورشا رونان (Saoirse Ronan) برای فیلم زنان کوچک (Little Women)
– شارلیز ترون (Charlize Theron) برای فیلم بمب‌شل (Bombshell)
– رنی زلوگر (Renée Zellweger) برای فیلم جودی (Judy)

 نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد درام

– کریستین بل (Christian Bale) برای فیلم فورد در مقابل فراری (Ford v Ferrari)
– آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) برای فیلم درد و شکوه (Pain and Glory)
– آدام درایور (Adam Driver) برای فیلم داستان ازدواج
– واکین فونیکس (Joaquin Phoenix) برای فیلم جوکر
– جاناتان پرایس (Jonathan Pryce) برای فیلم دو پاپ

 نامزدهای بهترین فیلم کمدی یا موزیکال

– دولمایت اسم من است (Dolemite Is My Name)
– جوجو ربیت (Jojo Rabbit)
– چاقوکشی (Knives Out)
– روزی روزگاری در هالیوود
– راکت‌من (Rocketman)

بهترین بازیگر نقش اول زن کمدی یا موزیکال

– آنا دی آرماس (Ana de Armas) برای فیلم چاقوکشی
– آکوافینا (Awkwafina) برای فیلم خداحافظی
– کیت بلانشت (Cate Blanchett) برای فیلم کجا رفتی برنادت (Where’d You Go, Bernadette)
– بینی فلدستین (Beanie Feldstein) برای فیلم بوک اسمارت (Booksmart)
– اما تامپسون (Emma Thompson) برای فیلم آخر وقت (Late Night)

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد کمدی یا موزیکال

– دنیل کریگ (Daniel Craig) برای فیلم چاقوکشی
– رومن گریفین دیویس (Roman Griffin Davis) برای فیلم جوجو ربیت
– لئوناردو دی کاپریو برای فیلم روزی روزگاری هالیوود
– تارون اگرتون (Taron Egerton) برای فیلم راکت‌من
– ادی مورفی (Eddie Murphy) برای فیلم دولمایت اسم من است

نامزدهای بهترین انیمیشن

– فروزن 2 (Frozen 2)
– چگونه اژدهایتان را تربیت کنید: دنیای پنهان (How to Train Your Dragon: The Hidden World)
– شیرشاه (The Lion King)
– لینک گمشده (Missing Link)
– داستان اسباب بازی 4 (Toy Story 4)

نامزدهای بهترین فیلم خارجی زبان

– خداحافظی
– بینوایان (Les Misérables)
– درد و شکوه
– انگل (Parasite)
– تصویر یک بانو روی آتش (Portrait of a Lady on Fire)

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن

– کتی بیتس (Kathy Bates) برای فیلم ریچارد جوول (Richard Jewell)
– آنت بنینگ (Annette Bening) برای فیلم گزارش (The Report)
– لارا درن (Laura Dern) برای فیلم داستان ازدواج
– جنیفر لوپز برای فیلم کلاهبرداران
– مارگوت رابی (Margot Robbie) برای فیلم بمب‌شل

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

– تام هنکس برای فیلم یک روز زیبا در محل (A Beautiful Day in the Neighborhood)
– آنتونی هاپکینز برای فیلم دو پاپ
– آل پاچینو برای فیلم مرد ایرلندی
– جو پشی (Joe Pesci) برای فیلم مرد ایرلندی
– براد پیت برای فیلم روزی روزگاری در هالیوود

 نامزدهای بهترین کارگردانی

– بونگ جون-هو (Bong Joon-ho) برای فیلم انگل
– سم مندز (Sam Mendes) برای فیلم 1917
– تاد فیلیپس (Todd Phillips) برای فیلم جوکر
– مارتین اسکورسیزی برای فیلم مرد ایرلندی
– کوئنتین تارنتینو برای فیلم روزی روزگاری در هالیوود

نامزدهای بهترین فیلم‌نامه

– نوآ بامباک برای فیلم داستان ازدواج
– بونگ جون-هو برای فیلم انگل
– آنتونی مک کارتن (Anthony McCarten) برای فیلم دو پاپ
– کوئنتین تارنتینو برای فیلم روزی روزگاری در هالیوود
– استیون زیلیان (Steven Zaillian) برای فیلم مرد ایرلندی

 نامزدهای بهترین موسیقی متن

– الکساندر دسپلا (Alexandre Desplat) برای فیلم زنان کوچک
– هیلدور گودنادوتیر (Hildur Guðnadóttir) برای فیلم جوکر
– رندی نیومن (Randy Newman) برای فیلم داستان ازدواج
– توماس نیومن (Thomas Newman) برای فیلم 1917
– دنیل پمبرتون (Daniel Pemberton) برای فیلم بروکلین بی مادر (Motherless Brooklyn)

نامزدهای بهترین آهنگ اورجینال

– آهنگ ارواح زیبا (Beautiful Ghosts) از فیلم گربه‌ها (Cats)
– من دوباره عاشق خود خواهم شد (I’m Gonna Love Me Again) از فیلم راکت‌من
– به سوی ناشناخته (Into the Unknown) از انیمیشن فروزن 2
– روح (Spirit) از انیمیشن شیرشاه
– به پا خیز (Stand Up) از فیلم هریت

نامزدهای بهترین سریال درام

– دروغ‌های کوچک بزرگ
– تاج
– کشتن ایو (Killing Eve)
– برنامه صبحگاهی
– وراثت

نامزدهای بهترین بازیگر زن سریال درام

– جنیفر آنیستون (Jennifer Aniston) برای سریال برنامه صبحگاهی
– اولیویا کلمن (Olivia Colman) برای سریال تاج
– جونر کومر (Jodie Comer) برای سریال کشتن ایو
– نیکول کیدمن برای سریال دروغ‌های کوچک بزرگ
– ریس وترسپون (Reese Witherspoon) سریال برنامه صبحگاهی

نامزدهای بهترین بازیگر مرد سریال درام

– برایان کاکس (Brian Cox) برای سریال وراثت
– کیت هرینگتون (Kit Harington) برای سریال بازی تاج و تحت (Game of Thrones)
– رامی مالک (Rami Malek) برای سریال آقای روبات (Mr. Robot)
– توبیاس منزیس (Tobias Menzies) برای سریال تاج
– بیلی پورتر (Billy Porter) برای سریال ژست

نامزدهای بهترین سریال کمدی یا موزیکال

– بری
– فلی‌بگ
– روش کامینسکی
– خانم میزل شگفت‌انگیز (The Marvelous Mrs. Maisel)
– سیاستمدار (The Politician)

 نامزدهای بهترین بازیگر زن سریال کمدی یا موزیکال 

– کریستینا اپل‌گیت (Christina Applegate) برای سریال برای من مرده‌ای (Dead to Me)
– ریچل بروزناهان (Rachel Brosnahan) برای سریال خانم میزل شگفت‌انگیز
– ناتاشا لیون (Natasha Lyonne) برای سریال عروسک روسی
– فیبی والر-بریج (Phoebe Waller-Bridge) برای سریال فلی‌بگ
– کریستین دانست (Kirsten Dunst) برای سریال در رابطه با خدا شدن در مرکز فلوریدا (On Becoming a God in Central Florida)

نامزدهای بهترین بازیگر مرد سریال کمدی یا موزیکال 

– مایکل داگلاس (Michael Douglas) برای سریال روش کامینسکی
– بیل هیدر (Bill Hader) برای سریال بری
– بن پلت (Ben Platt) برای سریال سیاستمدار
– پل راد (Paul Rudd) برای سریال زندگی با خود (Living with Yourself)
– رامی یوسف (Ramy Youssef) برای سریال رامی

 نامزدهای بهترین مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

– تبصره 22 (Catch-22)
– چرنوبیل
– فاس / وردون
– بلندترین صدا (The Loudest Voice)
– باورنکردنی

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن در مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

– کیتلین دیور (Kaitlyn Dever) برای باورنکردنی
– جوئی کینگ (Joey King) برای تظاهر (The Act)
– هلن میرن (Helen Mirren) برای کاترین کبیر (Catherine the Great)
– مریت ویور (Merritt Wever) برای باورنکردنی
– میشل ویلیامز برای فاس / وردون

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد در مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

– کریستوفر ابوت (Christopher Abbott) برای سریال تبصره 22
– ساشا بارون کوهن (Sacha Baron Cohen) برای سریال جاسوس (The Spy)
– راسل کرو (Russell Crowe) برای سریال بلندترین صدا
– جرد هریس (Jared Harris) برای سریال چرنوبیل
– سم راکول (Sam Rockwell) برای سریال فاس / وردون

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

– پاتریشا آرکت (Patricia Arquette) برای سریال تظاهر
– هلنا بونهام کارتر (Helena Bonham Carter) برای سریال تاج
– تونی کولت (Toni Collette) برای سریال باورنکردنی
– مریل استریپ برای سریال دروغ‌های کوچک بزرگ
– امیلی واتسون (Toni Collette) برای سریال چرنوبیل

 نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در مینی سریال یا فیلم تلویزیونی

– آلن آرکین (Alan Arkin) برای سریال روش کامینسکی
– اندرو اسکات (Andrew Scott) برای سریال فلی‌بگ
– کیرن کالکین (Kieran Culkin) برای سریال وراثت
– استلان اسکارشگورد (Stellan Skarsgård) برای سریال چرنوبیل
– هنری وینکلر (Stellan Skarsgård) برای سریال بری

مراسم اعطای جوایز به نامزدهای گلدن گلوب 2020 در تاریخ ششم ژانویه 2020 (16 دی 1396) برگزار خواهد شد.

 

 

منبع: مووی مگ

 

 

پیشنهاد گپ فیلم

ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.