بلاگ / اخبار سینمایی

نتفلیکس به کار بردن یک کلمه را برای بازیگران ممنوع کرد

نویسنده گپ فیلم

2 سال پیش

شبکه نتفلیکس در سال‌های اخیر معنای سریال دیدن را تغییر داده و با انتشار یکباره همه قسمت‌های هر فصل از سریال‌های خود، تحول جدیدی ایجاد کرده است. به همین دلیل اصطلاح «پشت هم تماشا کردن» Binge-Watching وارد فهرست لغات سریال‌بین‌ها شده است. حالا یک بازیگر سرشناس می‌گوید مسئولان نتفلیکس از این اصطلاح خیلی خوششان نمی‌آید!

گای پیرس بازیگر استرالیایی در گفت‌وگویی درباره سریال «بی‌گناهان» که در آن بازی کرده، گفته نتفلیکس به او و دیگر بازیگران گفته استفاده از «پشت هم تماشا کردن» ممنوع است.

او در برابر این پرسش که آیا تماشاگران باید این سریال را پشت هم تماشا کنند، گفت: «فکر نکنم نتفلیکس از این اصطلاح خوشش بیاید. وقتی ما در تور تبلیغ سریال در امریکا بودیم، به ما صراحتا گفتند در مصاحبه‌ها از پشت هم تماشا کردن استفاده نکنیم.»

در حالی که این اصطلاح برای تلویزیون به کار می‌رود، اما چون کلمه Binge معنای زیاده روی و افراط هم می‌دهد، در ترکیب‌هایی به کار می‌رود که معنای «زیاده روی در غذا خوردن» و «زیاده روی در نوشیدن» دارند و دردسرساز شده است.

پیرس در «بی‌گناهان» نقش بندیک را بازی می‌کند. داستان درباره دو نوجوان فراری است که می‌فهمند یکی از آنها توانایی تغییر شکل دارد. بندیک پزشکی است که تخصصش معالجه تغییر شکل دهندگان است. فصل اول این سریال روز ۲۴ اوت پخش شد.

 

 

منبع: آی سینما

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.