بلاگ / اخبار سینمایی

سازندگان «بازی تاج و تخت» عنوان و داستان سریال جدیدشان را فاش کردند

نویسنده گپ فیلم

2 سال پیش

در حالی که فصل پایانی سریال پرطرفدار «بازی تاج و تخت» سال آینده پخش می‌شود و مراحل آماده سازی آن ادامه دارد، دیوید بنیاف و دی بی وایس دو خالق اصلی این سریال اعلام کردند مجموعه تلویزیونی «کنفدرت» (Confederate) را می‌سازند که تاریخ خیالی و آلترناتیو امریکا بعد از جنگ‌های داخلی را روایت می‌کند.

سازندگان «بازی تاج و تخت» بلافاصله بعد از پایان کار فصل آخر، تولید سریال جدید را آغاز می‌کنند که مانند دنیای وستروس برای شبکه اچ‌بی‌او ساخته خواهد شد.

این شبکه خلاصه داستانی منتشر کرده که نشان می‌دهد بنیاف و وایس این بار قصد دارند داستانی فانتزی را در بستر تاریخ ایالات متحده روایت کنند: «کنفدرت» وقایعی را دنبال می‌کند که به سومین جنگ داخلی امریکا منتهی می‌شود. سریال در یک خط زمانی جایگزین می‌گذرد که در آن نیروهای جنوبی مشهور به کنفدرت بر نیروهای شمالی موسوم به یونیون پیروز شده‌اند و کشوری ساخته شده که برده‌داری در آن قانونی است و حکومتی مدرن هم شکل گرفته است.

شخصیت‌های سریال ترکیبی از مبارزان آزادی، شکارچیان برده، سیاستمداران، روزنامه نگاران، مخالفان برده داری و... هستند که در دو سوی مرز ملقب به میسون-دیکسون (که در قرن هجدهم بین ایالت‌های پنسیلوانیا و مریلند کشیده شد) برای رسیدن به اهداف‌شان تلاش می‌کنند.

بنیاف و وایس در بیانیه‌ای گفته‌اند که از چند سال پیش ایده «کنفدرت» را داشته‌اند و ابتدا می‌خواستند آن را به یک فیلم سینمایی تبدیل کنند، اما بعد به این نتیجه رسیدند که بهترین جایگاه برای روایت این داستان شبکه اچ‌بی‌او و یک سریال تلویزیونی است. آنها نوشته‌اند: «در این سریال از اژدها و وایت واکر خبری نیست، ولی ما یک دنیا می‌سازیم.»

هنوز زمان پخش این مجموعه تلویزیونی اعلام نشده، ولی از آنجا که مراحل ساخا فصل پایانی «بازی تاج و تخت» تا سال آینده ادامه دارد، احتمالا زودتر از دو سال دیگر نباید منتظر «کنفدرت» بود.

 

 

منبع: آی سینما

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.