بلاگ / اخبار سینمایی

اتان هاوک : « لوگان » فیلم بزرگی نیست و آنها فقط می خواهند پول در بیاورند!

نویسنده گپ فیلم

2 سال پیش

 

ایتن هاوک با ابراز نظرش درباره سینمای امروز و سینمای هنری گفت کمپانی‌های بزرگ با فیلم‌هایی مثل «لوگان» فقط می‌خواهند پول دربیاروند.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فاکس نیوز، ایتن هاوک ۴۷ ساله با صحبت درباره سینمای امروز گفت اگر شما بروید جستجو کنید  می‌بینید که خواکین فینیکس و گوینت پالترو با هم یک فیلم بازی کرده‌اند که من هرگز چیزی درباره‌اش نشنیده‌ام. درست مثل فیلمی که مت دیمون برای کلینت ایستوود بازی کرد و من هرگز چیزی از آن نشنیده بودم.

 

وی با تاکید بر این که خیلی خبرها لابه‌لای خبرهای دیگر گم می شوند، افزود: ‌می‌دانید فستیوال‌های فیلم شبیه نمایشگاه است و فرصت تماشای فیلم های کوچک را فراهم می کند و اگر فستیوال‌ها را دنبال نکنیم، تجارت بزرگ همه این فیلم‌های کوچک را نابود می‌کند.

 

هاوک که به تازگی در فستیوال فیلم لوکارنو در سوییس حضور داشت، درباره فیلم‌هایی که هیو جکمن هم بازی کرده صحبت کرد.

 

وی گفت: یک مشکلی که داریم این است که به ما می‌گویند «لوگان» فیلم بزرگی است، ‌اما درستش این است که یک فیلم ابرقهرمانی بزرگ است. این فیلم آدم‌هایی را جلب می‌کند که فکر می‌کنند از دست‌هایشان باید پنجه‌های فلزی بزند بیرون.

 

بازیگر «پسر بچگی» افزود: به تماشای «لوگان» رفتم چون همه می‌گفتند فیلم بزرگی است ولی آیا واقعا بود؟ نه. این یک فیلم خوب ابرقهرمانی‌ است. تفاوت بزرگی وجود دارد، اما تجارت بزرگ نمی‌خواهد به این تفاوت فکر کنید. تجارت بزرگ می‌خواهد شما فکر کنید که این فیلم بزرگی است زیرا آنها می‌خواهند از آن پول دربیاورند.

 

صحبت‌های هاوک با نقدهای زیادی روبه رو شده و مخاطبان نیز در شبکه‌های اجتماعی در کامنت‌های خود این صحبت ها را تایید یا تکذیب کرده‌اند. 

 

 

منبع: مووی مگ

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.