بلاگ / اخبار سینمایی

انتقاد تند مارتین اسکورسیزی از فیلمهای اَبَرقهرمانی / این فیلمها شبیه شهر بازی هستند!

نویسنده گپ فیلم

15 ماه پیش

مارتین اسکورسیزی، کارگردان برجسته سینما در یک مصاحبه با مجله امپایر به فیلمهای اَبَرقهرمانی کمپانی مارول واکنش نشان داده و اعلام کرده که آنها آثار سینمایی نیستند و به تماشای آنها نمی رود!

به گزارش مووی مگ، مارتین اسکورسیزی که امسال با فیلم « ایرلندی » یکی از بخت های اصلی فصل جوایز اسکار به شمار می رود، در یک مصاحبه با مجله امپایر گفته: « من این فیلمها رو نمیبینم، سعی کردم اما میدونی.. این فیلمها سینما نیستند و صادقانه بگم، نزدیک ترین چیزی که میتونم درباره این فیلمها بهش فکر کنم اینه که بازیگران بهترین بازیهایشان را در چیزی شبیه شهر بازی ( یا کارتون ) به کار می گیرند. این فیلمها سینمایی نیستند که بشریت بتواند احساسات و تجربیات روانشناختی اش را به دیگر انسانها انتقال دهد! »

اظهار نظر مارتین اسکورسیزی درباره فیلمهای اَبَرقهرمانی با واکنش منفی گسترده طرفداران مارول و سینمای اَبَرقهرمانی مواجه شده که مارتین اسکورسیزی را به حسادت به موفقیت آثار اَبَرقهرمانی در سینما متهم کرده اند!

 

 

منبع: مووی مگ

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.