بلاگ / اخبار سینمایی

بازگشت نانسی استفانز در فیلم Halloween Kills تایید شد

نویسنده گپ فیلم

16 ماه پیش

طبق اعلان رسمی سایت HalloweenMovies که اخبار مربوط‌به فیلم‌های این مجموعه را منتشر می‌کند، نانسی استفانز، بازیگر سه فیلم از مجموعهٔ «هالووین»، در قسمت جدید این مجموعه با عنوان Halloween Kills (هالووین می‌‌کشد)، بازمی‌گردد؛ نانسی استفانز در سه فیلم از این مجموعهٔ ترسناک، نقش شخصیت پرستار ماریون چمبرز را بر عهده داشت.

پیش‌تر بازگشت کایل ریچاردز، بازیگر نقش لیندزی والاس در دو قسمت ابتدایی مجموعهٔ «هالووین»، در فیلم Halloween Kills تأیید و اعلام شده بود و همچنین آنتونی مایکل هال قرار است نقش نسخه بزرگسالی تامی دویل را در این فیلم بازی کند. رابرت لانگ‌استریت نیز به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده و قرار است نقش نسخه بزرگسالی شخصیت لانی الام را بازی کند؛ شخصیت تونی الام در دو قسمت ابتدایی مجموعهٔ «هالووین» حضور داشت که برنت ال پیج نقش کودکی این شخصیت را بازی کرده بود. لانگ‌استریت طی سال‌های اخیر در آثاری چون سریال The Haunting of Hill House (تسخیر در عمارت هیل)، فیلم Sorry to Bother You (ببخشید مزاحم شما شدم) و فیلم Aquaman (آکوامن) حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته است و شاهد نقش آفرینی او در فیلم Doctor Sleep (دکتر اسلیپ) نیز خواهیم بود. علاوه‌بر لانگ‌استریت، ریچاردز و مایکل هال، پیش از این بازگشت جیمی لی کرتیس در نقش لوری استرود نیز رسماً در دو دنبالهٔ فیلم Halloween (هالووین) تأیید شده بود که در این دو فیلم بار دیگر قرار است با مایکل مایرز مواجه شود.

Halloween

نانسی استفانز که نقش شخصیت پرستار ماریون چمبرز در فیلم ابتدایی این مجموعه بر عهده داشت، در آن فیلم به همراه شخصیت دکتر لومیس، به آسایشگاه اسمیت گرو می‌روند تا وضعیت مایکل مایرز را پس از حادثه‌ای که برای او افتاده است، بررسی کنند و این دو به شورش ایجاد‌شده توسط گروهی از بیماران این آسایشگاه را نیز رسیدگی می‌کردند. نانسی استفانز در فیلم دوم این مجموعه نیز حضور داشت و آخرین نقش‌آفرینی وی در مجموعهٔ «هالووین» مربوط‌به فیلم Halloween H20: 20 Years Later (هالووین اچ 20: بیست سال بعد) می‌شود.

آخرین نقش‌آفرینی نانسی استفانز در مجموعهٔ «هالووین» مربوط‌به فیلم Halloween H20: 20 Years Later (هالووین اچ 20: بیست سال بعد) می‌شود

تقریباً یک هفتهٔ پیش بود که شرکت بلوم‌هاوس پروداکشنز (Blumhouse Productions) با انتشار تصویری، به‌صورت رسمی آغاز مراحل فیلم‌برداری فیلم Halloween Kills (هالووین می‌کشد) را تأیید و اعلام کرد. اواخر تیر ماه امسال شرکت بلوم‌هاوس پروداکشنز و شرکت یونیورسال پیکچرز (Universal Pictures)، ساخت دو دنباله جدید فیلم Halloween را رسماً تأیید و اعلام کردند. این دو قسمت قرار است دنبالهٔ مستقیم قسمت جدید مجموعهٔ «هالووین» باشند که در سال 2018 اکران شده بود؛ این دو قسمت با عناوین Halloween Kills و Halloween Ends (هالووین به‌پایان می‌رسد) روی پردهٔ سینما خواهند رفت.

ریبوت فیلم ترسناک Halloween موفق شد بیش از 255 میلیون دلار که شامل 162 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 93.2 میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شد، در سراسر جهان فروش کند و این در حالی است که بودجهٔ ساخت این فیلم بسیار موفق تنها 10 میلیون دلار بوده و این فیلم رکورد فروش جهانی و داخلی این مجموعه را نیز شکسته است. فیلم Halloween دنبالهٔ مستقیم قسمت اول این مجموعه است که در سال 1978 منتشر شده بود که در آن شخصیت لوری استرود 40 سال پس از حوادث فیلم اول، بار دیگر دربرابر مایکل مایرز ملقب به شیپ (The Shape) قرار گرفت و با او مقابله کرد. جیمی لی کرتیس در نقش لوری استرود، جودی گریر در نقش کارن استرود (دختر لوری استرود)، اندی متیچاک در نقش آلیسون استرود (نوه لوری استرود)، نیک کسل، جیمز جود کورتنی در نقش مایکل مایرز و ویرجینیا گاردنر در نقش ویکی، از جمله بازیگرانی بودند که در فیلم Halloween حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. کارگردانی این فیلم بر عهده دیوید گوردون گرین بوده است. همچنین دیوید گوردون گرین برای کارگردانی و دنی مک‌براید برای نوشتن فیلمنامه فیلم Halloween Kills و فیلم Halloween Ends بازمی‌گردند.

فیلم Halloween Kills در تاریخ 16 اکتبر 2020 (25 مهر ماه 1399) و فیلم Halloween Ends در تاریخ 15 اکتبر 2021 (23 مهر ماه 1400) اکران خواهند شد.

 

منبع: زومجی

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.