بلاگ / اخبار سینمایی

دفاع دوستِ امبر هرد از جانی دپ در برابر اتهامات ضرب و شتم / امبر هرد یک دروغگو و بیمار روانی است!

نویسنده گپ فیلم

16 ماه پیش

شاید کمتر فردی تصور می کرد که جانی دپ و همسرش امبر هرد که در سال 2015 به شکلی عاشقانه ازدواج کردند در مدتی کمتر از یک سال به شکلی خصمانه جدا شوند. آن هم با اتهاماتی سنگین علیه جانی دپ که شامل انواع خشونت خانگی می شد. این پرونده اکنون وارد مرحله ای جدید شده است.

به‌ گزارش مووی مگ به نقل از انتخاب، امبر هرد و جانی دپ را می توان از جذاب ترین و محبوب ترین زوج های هالیوودی دانست. اما عمر این آشنایی و ازدواج کوتاه بود و درست یک سال پس از ازدواج این دو نفر کارشان به جدایی کشید. امبر هرد با انتشار تصاویری مدعی شد که همسرش او را کتک زده و مورد آزار جسمی قرار داده است.

از سوی دیگر جانی دپ بارها مدعی شد تمامی اینها افتراست و حتی اخیرا تقاضای غرامت 50 میلیون دلاری علیه همسرش را مطرح کرد. اما اکنون این پرونده وارد فاز جدید شده است چرا که دوست مشترک امبر و جانی یعنی لائورا دایونر می گوید امبر یک دروغگو و بیمار روانی است. وی می گوید من به فاصله روزهای بیست و سوم تا بیست و پنجم ماه می یعنی روزهایی که امبر مدعی خشونت خانگی شده با او بودم و او را چندیدن بار از نزدیک ملاقات کردم وی در این روزها هیچ نشانه ای از سوء استفاده یا آسیب جسمی، از جمله قرمزی، تورم، برش، کبودی یا آسیب های دیگر نداشت و کل ادعاهای وی دروغی بزرگ است.

وی افزود طی ماه های مختلف آشنایی و ازدواج امبر و جانی من با هر دو آنها ملاقات داشتم اما امبر هرگز کوچکترین حرفی یا نشانه ای از کتک خوردن  یا آسیب روانی و جسمانی نشان نمی داد. او تاکید کرد اتفاقا این آمبر بود که همیشه پرخاشگر و عصبی بود و بارها شاهد فریاد ها و عصبانیت وی در قبال کارمندان، مدیربرنامه ها یا حتی عوامل یک فیلم بوده ام.

البته وکیل امبر هرد؛ اریک جورج در بیانیه ای گفت که سخنان خانم دایونر چیزی را ثابت نمی کند چرا که ما مدارکی پزشکی که نشان می داد امبر کتک خورده تحویل دادگاه داده ایم.

 

منبع: مووی مگ

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.